goodbye

7.3.12

Dnes som mala ísť na Marni a stráviť deň s Kamilom, Miškou a Bekou, ale ako sa hovorí, človek mieni a osud mení.

Mojej mamine vďačím za veľa, okrem svojho života samozrejme a toho, že sa o mňa starala. Možno aj vďaka tomu, aká bola ona, som dnes ja taká aká som, a možno aj vďaka nej je tento blog. Vždy si potrpela na módu a pekne sa obliekala, vyštudovala módne navrhárstvo a keď sme boli s Natálkou malé (a aj veľké), šila nám oblečenie podľa najnovšej nemeckej Burdy AKA socialistický Vogue, takže sme boli vždy nahodené a často aj v úplne rovnakých outfitoch, bolo to veľmi milé, teraz keď sa na to pozeráme spätne tak sa smejem, lebo sme vyzerali trochu hlúpo, hlavne ja, staršia a o hlavu vyššia od Natálky :) Teraz, keď sme už staršie, sa zase pre zmenu obliekame rovnako dobrovoľne, máme veľmi podobný vkus, a kupujeme si aj veľa rovnakých vecí a z internetu občas objednávame po dvoch kusoch. Nebývame však spolu, takže verejne rovnako oblečené samozrejme nechodíme, aj keď zrovna včera sa nám stalo, že sme úplnou náhodou boli oblečené skoro rovnako :) Ako každá mama, chcela pre nás len to najlepšie, hovorievala mi ako mi už ako bábätku nakupovala všetko len to - v tej dobe u nás - najexkluzívnejšie, perinku z Tuzexu a kozmetiku Johnson & Johnson's, čo bola vtedy veľká vec :) Mamina bola krásna žena s krásnym srdcom, a ja dúfam, že som po nej zdedila čo najviac. Ocino je tiež veľký fešák, takže základ mám dobrý, ďakujem im obidvom za všetko, veľmi ich ľúbim, navždy.

Napriek tomu, že mamina milovala život a veľmi si priala žiť a bojovala až do úplného konca, včera svoj boj s rakovinou prehrala. V piatok sa s ňou rozlúčime naposledy, ale ja som si istá, že napriek tomu tu s nami bude navždy, kým tu budeme aj my.

Blogovať budem naďalej, hneď ako sa bude dať, ma budete vidieť a čítať znova. Ďakujem všetkým čitateľom a verejným followerom za podporu a priazeň, veľmi si to cením, blog ma moc baví, a som rada, že aj vás...

Lucia 


moja najmilšia fotka mojich rodičov. mám pocit, že za 25 rokov sa vôbec nezmenili.

komentáre som nepovolila, nie je čo dodať.