Natálka / Ombré / Ramones

4.1.12


Both me and my sister found these Ramones jumpers under the Christmas tree. She saw it first and wanted it and then I wanted it too so we both got it :) When we were kids, mum used to dress us up the same, she was a fashion designer and made the same clothes for us. We looked really silly, especially me given I am 4 years older and towering over her. Now that we grew up, we still dress the same. This time voluntarily. Of course not at the same time and we don´t live together so I guess it´s OK :) We let eachother know about cool stuff we got or saw, and order online in two. Especially shoes. This outfit could pass for mine, I have all  the pieces too :)

Natalia wanted some kind of hair change, and since cutting it was out of question, and colouring too since her hair is already coloured and she is happy with the colour, we decided for a subtle ombré. The difference is not that obvious, really subtle but noticeable and nice and brightening. I did it for her myself, it´s really easy  and you don´t really need to go to salon to get it done.

---

Pod stromčekom sme si s Natálkou našli aj tieto krásne Ramones mikiny. Vlastne ju najprv chcela ona, potom aj ja, tak sme ich dostali obe :) Keď sme boli malé, mamina nás zvykla rovnako obliekať, študovala módne návrhárstvo a veci nám sama šila, podľa nemeckej burdy AKA socialistický Vogue. Vyzerali sme hlúpo, teda hlavne ja, keďže som bola o 4 roky staršia a o hlavu vyššia. Teraz keď sme už "vyrástli", si zase pre zmenu vyberáme rovnaké veci dobrovoľne. Samozrejme že ich nenosíme naraz, a ešte k tomu spolu nebývame, takže je to ok :) Dávame jedna druhej tipy, čo sme kde videli, čo sme si kúpili a už veľakrát sme si objednávali z internetu veci po dvoch, hlavne topánky. Tento outfit by pokojne prešiel aj ako môj, každú jednu z týchto jej vecí vlastním aj ja :) 

Natálka chcela nejakú menšiu vlasovú zmenu, a keďže strihanie neprichádzalo do úvahy, to by som jej ani nedovolila, farbiť si vlasy nechcela pretože nafarbené ich už má, pôvodne je blond, tak sme sa rozhodli pre jemné ombré. Rozdiel nie je obrovský, ale celkovo jej to pekne vlasy jemne presvetlilo a obidve sme boli spokojné. Ombréovala som ja, doma s farbou z drogérie, tak ako aj svoje. Neviem prečo na to niekto míňa peniaze v salónoch, je to veľmi jednoduché. Čo poviete?









(all but watch H&M)

18 comments:

 1. Super vlasy a doplňky!

  ReplyDelete
 2. Tak tá má nádherné vlasy, úplne dokonalé aj bez ombré, ale máš pravdu, pekne ju to rozjasňuje... to ste vážne zvládli samy baby???

  ReplyDelete
 3. Blesk sa nechce fotit :D krasne vlasky, vau

  ReplyDelete
 4. fajn zmena:) nie je taka velka, zato prijemna. Sikula si, ale to uz vieme:)

  www.mysweetstrawberries.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Sluší jí to :-)
  Nicméně, podle mě je lepší si připlatit v kadeřnictví, protože né každému se to může do a povést a hlavně v kadeřnictví používají mnohem kvalitnější barvy než jsou v drogérkách.

  ReplyDelete
 6. Anonym, máš pravdu, myslela som to konkrétne len k tomuto ombre odfarbovaniu kde používam iba odfarbovač a celé to trvá iba pár minút, inak je určite lepšie zájsť si do kaderníctva :)

  ReplyDelete
 7. Tak tá by mohla ísť robiť reklamu na peknú pleť a vlasy. Spolu s tebou :)

  ReplyDelete
 8. Svedčí to tej mojej frajerke :)

  ReplyDelete
 9. Holky odkud je tá mikina, taky H&M? A kolik stojí?
  Natálce to moc sluší.

  ReplyDelete
 10. Blanka áno mikina je tiež z H&M, stála 25 Eur (okolo 650 kč, neviem presne, keďže ju nemajú na stránke)

  ReplyDelete
 11. všetko pekné :)
  cute pes :)
  superr vlasy :)

  ReplyDelete
 12. Krásna je, má veľmi zaujímavú tvár. Strašne mi pripomína jednu modelku, teraz si neviem spomenuť na meno... super baby :)

  ReplyDelete
 13. mne sa to také mierne páči.
  mne sa to samé urobilo :) vlasy som mala nafarbené, spodné sa mi vymyli a korienky mierne odrástli, ale nieje to extra vidno :)

  ReplyDelete
 14. Máš to veľmi pekné, jemné..prirodzené!
  ..a teda ramones mikinu chválim..ich piesne mi navodzujú bezstarostné roky ked som mala 14 a len sme sa flákali vonku..a pocuvali ich..aaach jaj :-)

  GIVEAWAY Rimmel Lipstick by Kate

  ReplyDelete
 15. Vlasky sú nádherné. Naozaj sa veľmi dobre čítalo ako si písala o svojej sestre, vidno, že ju ľúbiš. Takáto sesterská láska je na nezaplatenie. :)Dávam follow pretože sa mi tvoj blog zapáčil.
  Pozývam ťa k sebe na giveaway :) http://bobalastrange.blogspot.com/2012/01/giveaway.html

  ReplyDelete
 16. nevieš mi prosím ťa poradiť akú farbu si použila na svoje vlasy? snažila som sa o ombre a nespravilo mi to s vlasmi absolutne nič :D

  ReplyDelete