Gareth Pugh for MAC

27.10.11

Gareth Pugh je známy pre svoje avantgardné kreácie, MAC svojou láskou pre kolaborácie s high-fashion dizajnérmi, takže ich spolupráca bola len otázkou času.

Pugh: When creating my makeup collection with MAC I wanted it to be unexpected — creating something truly beautiful, very sophisticated, and incredibly chic but of course — with an underlying edge of darkness and attitude,"

Výsledkom je perfektne vyvážená balancia medzi výrazným a éterickým, dominujú temná modrá, fialová, strieborná.

Myslím si, bude mať rovnaký úspech, ako kolekcia Alexandra McQueen z roku 2007. Väčšina produktov určite nebude na bežné nosenie, milovníci a zberatelia make-upu však originalitu a nápad ocenia nepochybne. Mňa osobne najviac zaujali laky na nechty, ktoré majú podľa Pugha pripomínať motýlie krídla, som si istá že budú veľkým hitom. Už na promo fotkách vyzerajú neuveriteľne!Je strašná škoda ako málo je u nás MAC kozmetika dostupná, pohybuje sa v podobných cenových reláciách ako u nás napríklad Loreal a Max Factor, je však pre zákazníkov svojim konceptom oveľa zaujímavejšia, z každý z produktov ponúka v širokej škále odtieňov takže si je z čoho vyberať, som si istá že veľa ľudí v SR a Čr by od MAC ocenilo niečo viac ako tu malinkú predajňu v Prahe. 
Dostupné od 23. novembra.


Páči sa vám táto kolekcia, a čo hovoríte na tie laky?

1 comment:

  1. paradaaa :)

    a veru, mac aspon mne osobne veeelmi chyba u nas:(

    ReplyDelete